WARTOŚCIOWANIE STANOWISK PRACY od 7 czerwca 2026. OBOWIĄZEK KADR I PŁAC WYNIKAJĄCY Z DYREKTYWY PRZEJRZYSTOŚCI WYNAGRODZEŃ – szkolenie praktyczne z warsztatami [#14032v]
Wartościowanie stanowisk pracy w 2026 roku to obowiązek działów kadr i płac. Obowiązek wynika z unijnej dyrektywy płacowej i ma na celu minimalizację luki płacowej. PROGRAM